Neden Kula Hosting

Kula Hosting Kimdir ?
Uzman yönetim kadromuz, ilgili ekibimiz ve hızlı çözüm süreçlerimiz ile hizmette sınır tanımıyoruz.Tüm sorunlarınıza anında müdahale ederek ve sürpriz ücretler yansıtmadan işimizi memnuniyetinize dayalı olarak hallediyoruz.Tüm hizmetlerimiz eşit ağırlıkta olup ekibimiz sırasıyla tüm isteklerinizi yerine getirmeye dünden razı.Kolay ödeme koşulları ile ve para iade garantisi ile içiniz rahat bir şekilde istediğiniz hizmete sahip olabilirsiniz.Çeşitli platformlarda hizmet veren Kula Hosting bünyesinde müşteri olarak siz de kalitenin farkına varabilirsiniz.
Kula Hosting Sizlere Neler Sunar
Korumalı Sunucular : Kula Hosting sizlere özel korumalı sunucu hizmetleri sunmaktadır. DDOS, HTTP-GET, IPS, IDS, IPSPOOF, UDP, TCP gibi saldırı türlerine özel firewall desteği sağlıyoruz.10 gbit hattımız ile kurumsal ve bireysel olarak her konuda desteğe hazırız.Bizden fiyat almadan sunucu almanızı tavsiye etmiyoruz :)

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.
E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Powered by WHMCompleteSolution