KULA HOSTİNG KURUMSAL

Kula Hosting %100 Türk Sermayesi olup yalnızca Türk müşterilerine hizmet veren hızla gelişen bir Hosting firmasıdır. Detaylı tanıtımımız için aşağıda ki menülere ve Kula Hosting Kimdir? yazımızı okuyunuz.

KULA HOSTİNG KİMDİR?

Kula Hosting 2017 Ağustos'da kurulan %100 Türk sermayesi olup yalnızca Türk müşterilerine hizmet veren hosting firmasıdır. Hedefimiz hızla gelişmek ve gelişimimizi kat ve kat arttırarak Türkiyemizin sayılı hosting firmalarından biri olmaktır. Uygun fiyat ve çeşitli hizmetlerimizle tüm müşterilerimize sorunsuz ve garantili hizmet vermekteyiz.

Kula Hosting bünyesinde olan tüm müşterilerimizin mutluluğu için her gün müşteri panellerine ödül ve hediye göndererek Onları Kula Hosting ailemize daha çok bağlayarak bir firmadan öte aile olmayı hedefledik.

KULA HOSTİNG SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

  • Kayıtlı Vergi Dairesi: Kartal / İST
  • Vergi Numarası: 888 888 888 88
  • Kayıtlı Ticaret Odası: İstanbul Ticaret O.
  • Tescil Tarihi: 15/04/2014
  • Ticaret Sicil Numarası: 540 521
  • Oda Sicil Numarası: 15215
  • Yer Sağlayıcı Belge No: 2451