GİZLİLİK POLİTİKASI

Kula Hosting Gizlilik Politikasıdır..

GİZLİLİK POLİTİKASI

Kula Hosting bünyesinde barınan hiçbir müşterimizin bilgileri ikinci ve üçüncü kişilere hesap veya hizmet sahibinin yazılı imzalı bir destek talebinde bulunmadığı sürece asla paylaşılamaz.Kula Hosting - Hosting ve Bilişim Hizmetlerinde, Tüm bilgileriniz yedek ve ileriye dönük kurtarma sistemi ile gizli şekilde tutulmaktadır.

Gerek yalnızca server yedeği olarak ya da sitelerinizin bilgilerini saklamak için dahi almış olduğunuz hizmetlere hiçbir Kula Hosting yetkilisi erişip değişiklik yapamaz.Hiçbir müşterimizin İmzalı ve onaylı isteği olmadan sitelerine,sunucularına ve bilgilerine erişilip değişiklik yapılmaz.Kula Hosting yetkilileri olası bir aksi durumda müdahale etmeden önce Çağrı, Sms ile bilgi verip 10 dk geri dönüş için bekler.Herhangi bir geri dönüş olmadığı zaman duruma müdahale edilir.

MADDELER

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.