KULA HOSTİNG GARANTİ VERİYORUZ!

Kula Hosting %100 Türk Sermayesi olup yalnızca Türk müşterilerine hizmet veren hızla gelişen bir Hosting firmasıdır.

KULA HOSTİNG KİMDİR?

Kula Hosting 2017 Ağustos'da kurulan %100 Türk sermayesi olup yalnızca Türk müşterilerine hizmet veren hosting firmasıdır. Hedefimiz hızla gelişmek ve gelişimimizi kat ve kat arttırarak Türkiyemizin sayılı hosting firmalarından biri olmaktır. Uygun fiyat ve çeşitli hizmetlerimizle tüm müşterilerimize sorunsuz ve garantili hizmet vermekteyiz.

Kula Hosting bünyesinde olan tüm müşterilerimizin mutluluğu için her gün müşteri panellerine ödül ve hediye göndererek Onları Kula Hosting ailemize daha çok bağlayarak bir firmadan öte aile olmayı hedefledik.

GARANTİLERİMİZ

Hosting Garantisi : %100 Kesintisiz, hızlı ve anlık rapor ile sizlere kesintisiz hosting hizmetinin garantisini veriyoruz.

Bayilik Garantisi : Düşük fiyatlar ile, büyük sermaye yapabilirsiniz.Size müşterilerinizin bile sizi tebrik edeceği güçte bayilik paketleri oluşturduk.Müşterilerinizin sizden memnun kalacağına garanti veriyoruz.

Sunucu Garantisi : Güçlü, her türlü saldırıya korumayı sunucularımızın garantisini veriyoruz.Gönül rahatlığı ile dedicated veya sanal sunucu alarak müthiş performansı hissedeceğinizin garantisini veriyoruz.

Çözüm Garantisi : Gerek sizin, gerek bizim, tüm hatalara / sorunlara / isteklerinize anında çözüm getirerek çözüm garantisi veriyoruz.Kula Hosting bünyesinde hiçbir probleminiz çözümsüz kalmayacak.

En Samimi Hosting Firması : Bir hosting firması bu kadar mı samimi olabilir? diyeceğinizin garantisini veriyoruz.

  • Kayıtlı Vergi Dairesi: Kartal / İST
  • Vergi Numarası: 888 888 888 88
  • Kayıtlı Ticaret Odası: İstanbul Ticaret O.
  • Tescil Tarihi: 15/04/2014
  • Ticaret Sicil Numarası: 540 521
  • Oda Sicil Numarası: 15215
  • Yer Sağlayıcı Belge No: 2451